Консультація онколога в онкологічній клініці Крокус

Онкологічна клініка Крокус – це інноваційний медичний центр для діагностики та лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Консультація онколога – це основний вид діяльності нашої клініки. Клініка знаходиться в передмісті Києва.
Ознайомтеся з видами консультацій лікаря онколога в клініці.

 

Замовляйте зручний для вас спосіб консультації з лікарем онкологом

Консультація лікаря-онколога

Вивчення скарг пацієнта, первинний або повторний огляд

Консультація
“Друга думка”

Консультація онколога за результатами з інших клінік

Онлайн консультація
лікаря-онколога

Отримайте консультацію лікаря-онколога не виходячи з дому

є ознаки чи підозри ⁉

запишіться на консультацію

Консультація онколога

Звертайтеся за консультацією лікаря онколога в нашу клініку. Під час консультації онколога вивчаємо скарги пацієнта, проводимо первинний огляд. Саме своєчасний візит до лікаря, профілактичний огляд та аналізи у лікаря онколога дадуть можливість уникнути захворювання або виявити захворювання на ранній стадії. Клініка Крокус працює відповідно до медичних протоколів та міжнародних стандартів. За підсумками первинної консультації з урахуванням наявних даних про стан здоров’я лікар-онколог запропонує необхідну програму лікування та за необхідності додаткову діагностику.

Клініка Крокус спеціалізується на лікуванні різних видів раку із застосуванням різних терапій для лікування онкології.

І тільки після проходження повного обстеження пацієнту пропонується програма амбулаторного чи стаціонарного лікування раку з урахуванням консервативних чи оперативних методів. Бажаємо здоров’я!

консультація онколога

Консультації проводить

Кричевська Оксана Іванівна

лікар першої категорії, клінічний онколог, досвідчений хіміотерапевт

Ми працюємо для того, щоб Ви були здоровими!

Консультація Друга думка

Що таке консультація онколога Друга думка?
Це консультація лікаря онколога для отримання експертної оцінки, коли первинний висновок викликає у вас сумніви. Це додаткова консультація за результатами проведених іншими фахівцями медичних досліджень з метою уточнення, підтвердження чи спростування поставленого діагнозу та плану лікування.

Онкологічна клініка Крокус надає консультативну послугу “Друга думка”. Під час консультації лікар вивчає ваші скарги. Також вивчаються всі медичні дані, які були проведені раніше: аналізи, висновки, обстеження, призначення. Консультація проходить у призначений час. Після цього надається висновок і заключення.

консультація онколога Друга думка
Бажаємо здоров’я!

Консультація онколога онлайн

Онкологи нашої клініки проводять консультативні прийоми. Якщо у вас немає можливості відвідати клініку особисто, пропонуємо онлайн консультацію лікаря-онколога.

Консультація онколога онлайн надається в нашій клініці без потреби її відвідування. Для цього вам потрібно лише залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати в клініку. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію відносно консультації онлайн і що для цього потрібно. Узгоджуйте зручну для вас дату та час проведення консультації. Консультація проходить онлайн за допомогою засобів зв’язку та інтернет мережі. Тривалість онлайн консультації лікаря онколога близько 60 хвилин.

Не зволікайте! Крокуйте до одужання!