МОЗ повідомило, де дізнатися про безкоштовні ліки і обстеження для пацієнтів

А ви знаєте, що в Україні є декілька програм, що можуть забезпечувати українців необхідними ліками. Але не всі знають, де і як можна отримати ці препарати. А також які медичні обстеження для пацієнтів в Україні є безоплатні. Отримайте необхідну інформацію на сервісах, які розробила організація «Ліки Контроль».

Ліки Контроль

Саме сайт і мобільний додаток «Ліки Контроль», як повідомило МОЗ, містять інформацію про зареєстровані в Україні ліки з інструкціями до них. Дізнайтеся, які ліки можливо отримати безкоштовно. А також зможете знайти аналоги до препаратів. Інформація на цих ресурсах оновлюється щодня.

Також зверніть увагу! На сайті «Ліки для онкохворих – підпишись на життя» можливо знайти ліки, котрі можна отримати повністю безоплатно у конкретному регіоні та які закуповує держава.

Чат-бот «Лікуйся»

Ще один ресурс до вашої уваги. В чат-боті «Лікуйся» в телеграмі пацієнтки з раком молочної залози можуть отримати потрібну їм інформацію. Наприклад, зорієнтуйтеся, де саме можна пройти безкоштовну діагностику і лікування у всіх регіонах України.

У чат-боті «Ролики для лікарень» знайдете відео, в яких зможете отримати відповіді на популярні медичні питання: як лікуватися безоплатного, отримати електронне скерування тощо.

МОЗ закликає українців пройти шість безоплатних досліджень для раннього виявлення онкології